pl  /  en  /  de  /  ru

Wyróżnienia

22/09/2020

Perła Rynku FMCG dla marki Sidolux Dish Spa

Jury, w którego skład wchodziło 67 ekspertów brało pod uwagę różnorakie czynniki. Najważniejszym było wyróżnienie nowych artykułów spożywczych, chemicznych i kosmetycznych, które najlepiej wpisują się w obecne rynkowe trendy. Każdy z jurorów osobiście testował nominowane produkty, sprawdzając ich działanie, skład czy nawet wygląd i jakość opakowania. W konkursie mogły brać udział tylko wyroby, które weszły na rynek lub miały istotną modyfikację między 1 marca 2019 a 1 marca 2020.

 

Perły Rynku FMCG są nagrodą wskazującą produkty, które najlepiej wpisują się w tendencje rynkowe i mają wysoki potencjał odsprzedażowy; w ocenie miały też udział działania marketingowe producenta. Wygrane przyznawano w wielu różnych kategoriach, od herbat i ziół po dania gotowe.

W kategorii „chemia gospodarcza” zwyciężyły żele do mycia naczyń Sidolux DishSpa, firmy Lakma Strefa Sp. z o.o. Jurorzy docenili ich skoncentrowany skład i wysoką wydajność. Wpływ na przyznanie nagrody głównej w tej kategorii miały też hipoalergiczność oraz wyróżniająca się na tle konkurencji estetyka opakowań.

 

Nagroda w konkursie Perły Rynku FMCG to dla nas wielkie wyróżnienie – mówi Michał Kowalski Dyrektor Sprzedazy i Marketingu – Zwycięstwo w obecnej edycji jest dowodem, że nie spoczywamy na laurach i śmiało wytyczamy nowe szlaki. Staramy się utrzymać jak najwyższą jakość naszych produktów, zwłaszcza w dobie pandemii COVID-19, która sprawiła, że zaczęliśmy zwracać większą uwagę na środki czyszczące i dezynfekujące. Nagroda, którą otrzymaliśmy jest też dla nas dowodem, że nasze produkty świetnie sobie radzą w tych ciężkich czasach.

 

 


Zobacz pozostałe wpisy