pl  /  en  /  de  /  ru

Aktualności

21/12/2018

Wesołych Świąt!

Z okazji nadchodzących Świąt wszystkim naszym Klientom i Partnerom Handlowym życzymy radości, spokoju i odpoczynku oraz pomyślności na cały kolejny rok! Jednocześnie informujemy, że w dniach 24.12.2018 oraz 31.12.2018 firma będzie nieczynna. Zespół LAKMA


czytaj więcej
02/10/2018

Farba lateksowa PERFEKCYJNE KRYCIE z nowym filmem promocyjnym !

Nasza czołowa farba do wnętrz marki Francesco GUARDI Collezione doczekała się oficjalnego filmu promocyjnego. Zobacz dlaczego warto wybrać Farbę PERFEKCYJNE KRYCIE.


czytaj więcej
18/09/2018

NOWOŚĆ + [FILM]: SILBRUK KOLOR - Impregnat koloryzujący do kostki brukowej

Prezentujemy dziś naszą najnowszą i jedną z najbardziej spektakularnych premier produktowych jakie zaplanowaliśmy na rok 2018 !


czytaj więcej
12/09/2018

Oficjalny sklep internetowy LAKMA SAT

Po kilku tygodniach testów już dziś oficjalnie startujemy ze sklepem online dla wybranych produktów chemii budowlanej. Zakupów można dokonywać pod adresem http://sklep.lakma.pl.


czytaj więcej
10/09/2018

PREMIERA: FILM INSTRUKTAŻOWY DLA TYNKU KWARCOWEGO MARKI FRANCESCO GUARDI COLLEZIONE !

W ramach działań związanych z promocją i wsparciem naszej marki farb i tynków dekoracyjnych Francesco GUARDI Collezione prezentujemy dziś premierowo film instruktażowy dla topowego produktu z portfolio marki, czyli Tynku kwarcowego.


czytaj więcej
16/08/2018

NOWOŚĆ – Farba ceramiczna ACTIVE CARE [FILM]

Do sprzedaży trafiła właśnie najnowsza i długo oczekiwana farba funkcyjna marki LAKMA. Farba ceramiczna ACTIVE CARE to charakteryzujący się ponadprzeciętnymi umiejętnościami produkt, który dba o zdrowie Twojej całej rodziny.


czytaj więcej
< poprzednie następne >