pl  /  en  /  de  /  ru

O nas

 

LAKMA - polskie przedsiębiorstwo z 35-letnim doświadczeniem na rynku Polskim oraz na rynkach międzynarodowych. Dzięki wieloletniej praktyce, wysokiej specjalizacji oraz szybkiemu rozwojowi,
Spółki działają w następujących sektorach:
- Lakma STREFA - Chemia Gospodarcza, Chemia Profesjonalna, 
- Lakma SAT - Chemia dla przemysłu B2BChemia BudowlanaSystemy Dociepleń.

 

 

Dynamiczny wzrost Spółki LAKMA, zapewnia jej miejsce wśród liderów na polskich i międzynarodowych rynkach zbytu. Pasja do nowych technologii oraz produktów w pozytywny sposób wpływa na każdy aspekt przedsiębiorstwa. Nowoczesny park maszynowy, laboratorium z doskonałym wyposażeniem oraz najwyższej jakości surowce gwarantują najwyższą możliwą jakość produktu.

 

 

Innowacyjność, jakość, środowisko – filary zrównoważonego rozwoju. Elementy niezbędne, aby dostarczać  skuteczne i bezpieczne w użyciu produkty.  Priorytet najwyższej jakości jest nierozerwalnie powiązany z troską o środowisko naturalne, a laboratorium badawczo-wdrożeniowe zapewnia ten niezbędny balans.

 

 

Czym byłaby nasza pasja bez ludzi? LAKMA to ludzie nie tylko pełni pasji, ale również niezbędnego profesjonalizmu, zapewniającego klientowi usługi na możliwie najwyższym poziomie, który nieustannie dla Państwa rozwijamy.  Profesjonalne oraz elastyczne podejście do współpracy, otwarte podejście do rozmów z partnerami i umiejętność do reagowania na nowe trendy i potrzeby rynków, tworzą bazę na podstawie której, możemy współpracować z każdym na całym świecie.

 

 

LAKMA posiada w pełni zautomatyzowany, jeden z najwyższych magazynów wyrobów gotowych w Polsce. Powierzchnia 4500m2 oraz nowatorski zautomatyzowany magazyn, daje gwarancję terminowości i  rzetelności dostaw dla naszych Klientów. Dla nas profesjonalne podejście do obsługi Klienta, nie kończy się na punktualnej i starannej dostawie towaru, ale jest jednym z kluczowych dziś elementów stanowiących o wartości przedsiębiorstw na wszystkich rynkach.

 

 

W LAKMIE z wielkim zaangażowaniem tworzymy produkty "szyte na miarę”.

LAKMA to nasza pasja !